Aktualności

ALMEVA FLEXBOX alias komin z dwóch kartonów.

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną nowość w naszej ofercie elastycznych systemów odprowadzania spalin, „rozwiązanie kartonowe” do renowacji za pomocą wkładu elastycznego  komina - ALMEVA FLEXBOX. To opakowanie elementów komina jest bardzo kompaktowe i praca z nim jest naprawdę wygodna. Dzięki niemu wystarczą Ci dwa kartony na włożenie kompletnego wkładu kominowego.

Zestaw kominowy flex – pierwszy karton

Almeva to nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również serwis. Myślimy o Tobie i staramy się zapewnić Ci wygodne rozwiązanie i zaoszczędzić Twój czas. Z tego powodu przygotowaliśmy również nowe zestawy kominowe. Te pakiety są pakowane w pudełka. Zawierają elementy służące zarówno do ukotwienia jak i zakończenia systemowego komina oraz obejmy dystansujące.

Zestaw kominowy FLEX dostępny jest w czterech wariantach dla średnicy 80 mm. W zależności od wariantu pakiet składa się z kolana z podstawą i kotwą lub wygodnego renowacyjnego, w wykonaniu standardowym lub zredukowanym, obejmy dystansującej uniwersalnej (na wąż elastyczny o długości 6 m) oraz głowicy kominowej. Opakowanie zawiera również złączkę flex/starr, obejmę blokującą i klamrę podtrzymującą. Mamy więc pierwszy karton, do którego wystarczy dokupić elastyczny wąż.

ALMEVA FLEXBOX – drugi karton

Teraz możesz wygodnie rozwinąć elastyczny wąż z naszego nowego ALMEVA FLEXBOX, w którym znajdziesz 50 m elastycznego przewodu o średnicy 80 mm upakowanych w kartonie mniejszym niż metr sześcienny. ALMEVA FLEXBOX jest idealny dla instalatorów, ponieważ bez problemu zmieszczą go w każdym pojeździe dostawczym. Karton ma wymiary 1020 × 820 × 1034 mm. Dzięki temu elastyczny wąż jest ładnie przechowywany w jednym miejscu i nie rozciąga się w przestrzeni magazynowej jak ośmiornica. Ilustrowana instrukcja montażu i licznik pomocniczy podany bezpośrednio na pudełku również ułatwią Ci pracę. Nie zapomnieliśmy również o wskaźniku niewykorzystanej długości węża elastycznego. Czerwony znak ostrzeże Cię wówczas o rozważeniu kolejnego zamówienia. Więc widzisz, to działa. Do całkowitej renowacji komina za pomocą wkładu wystarczą teraz dwa kartony firmy Almeva.

ALMEVA FLEXBOX - kolejna zaleta

Ze względu na to, że pudełko FLEXBOX jest wystarczająco mocne, w razie potrzeby można do niego włożyć kolejny  przewód elastyczny po zużyciu starego.