Aktualności

Szkolenia Almeva 2022Szkolenia Almeva 2022

Szanowni Państwo, pragniemy Was serdecznie zaprosić na szkolenia z Almeva, gdzie uczestnicy otrzymają maksimum informacji na temat systemów kominowych z kanałami wewnętrznymi z tworzyw sztucznych, ze stali nierdzewnej oraz innych akcesoriów z zakresu techniki odprowadzania spalin. Na szkoleniu oprócz prezentacji konkretnych rozwiązań i wymagań prawnych zostaną przedstawione również w praktyczny sposób schematy łączenia, interesujące rozwiązania oraz przykłady błędów, których należy unikać przy projektowaniu i wykonywaniu systemów kominowych.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat Almeva. Na podstawie tego dokumentu przedstawiciele firm wykonawczych i dystrybutorów mogą udzielić przedłużonej gwarancji na systemy spalinowe Almeva z tworzyw sztucznych na okres 10 lat oraz na systemy spalinowe Almeva ze stali nierdzewnej na okres 5 lat.

 

Lista szkoleń wraz z formularzem rejestracyjnym dostępna jest pod adresem: http://almeva.pl/pl/szkolenie-system-odprowadzania-spalin-almeva oraz u Naszych regionalnych przedstawicieli.

 

Zapraszamy!